kontakt telefoniczny503 172 876 kontakt emailinfo@5x7.eu
Co to jest WordPress? Świecie, w Świeciu, Chełmno, Bydgoszcz, Grudziądz

Co to jest WordPress?

Co to jest WordPress?

WordPress to system zarządzania treścią (tzw. CMS) dzięki, któremu możliwe jest dodawanie, edytowanie czy publikowanie stron internetowych za pomocą przeglądarki przez osoby bez technicznych umiejętności. 

Jest rozwijany od 2003 roku i początkowo został stworzony z myślą o tworzeniu blogów. Jednak z czasem rozwinął się na tyle, że obecnie powstaje na nim wiele zwykłych stron, stron firmowych, portali czy nawet sklepów internetowychJest łatwy i intuicyjny w obsłudze i mogą sobie z nim poradzić osoby bez znajomości języka html (chociaż ta z pewnością się przydaje). Posiada mnóstwo dodatków i wtyczek oraz wiele dostępnych szablonów graficznych 


Co zyskujemy dzięki stronie firmowej na WordPress ? m.in. możliwość wprowadzania samodzielnych zmian bez potrzeby zatrudniania do tego specjalisty.  Za każdym razem gdy chcemy poinformować swoich klientów o nowej ofercie, aktualnościach lub dodać zdjęcie, możemy zrobić to samodzielnie łatwo i szybko. Tutaj możesz zapoznać się z naszą ofertą stron opartych o WordPress.


#strony internetowe na wordpress