kontakt telefoniczny503 172 876 kontakt emailinfo@5x7.eu
Zajęcia dla dzieci – gry i roboty Świecie, w Świeciu, Chełmno, Bydgoszcz, Grudziądz

Zajęcia dla dzieci – gry i roboty

dzieci i młodzież, zajęcia rozwojowe, korepetycje

Zajęcia dla dzieci – gry i roboty

dzieci i młodzież, zajęcia rozwojowe, korepetycje

dzieci i młodzież, zajęcia rozwojowe, korepetycje

Najmłodsi programują gry i roboty (8-10 lat)

Początek zajęć – wrzesień / październik 2018

Z myślą o najmłodszych uruchomiliśmy zajęcia dla dzieci z programowania gier oraz sterowania prostymi robotami przy pomocy środowiska SCRATCH. Dzieci poznają zasady programowania przy pomocy tego prostego narzędzia, które obsługuje się na zasadzie zabawy oraz dodawania i przeciągania graficznych elementów. W programie: podstawy programowania w środowisku Scratch, programowanie grafiki i animacji, rysowanie własnych elementów graficznych gry, programowanie i budowanie prostych układów elektronicznych.

programowanie_budowa_robotow_dla_dzieci 
zajęcia dla dzieci w Świeciu programowanie python 

Programowanie dla dzieci i młodzieży (10+)

Początek zajęć – wrzesień / październik 2018

Nasz cykl obejmuje naukę programowania w języku Python, w sposób przystępny i ciekawy. Python to język programowania, który z jednej strony jest na tyle prosty i przejrzysty, że można rozpocząć od niego naukę, a jednocześnie jest używany współcześnie w wielu profesjonalnych zastosowaniach. Uczestnicy nauczą się podstaw programowania i równocześnie będą mogli wykorzystać je w praktyce. Na każdych zajęciach będą poznawali nowe możliwości i ćwiczyli je. W ten sposób chcemy zaszczepić w nich pasję, którą kiedyś mogą przekuć w zawodowy sukces.

korepetycje z matematyki fizykii chemii w Świeciu  

Korepetycje i pomoc w nauce

Prowadzimy korepetycje z przedmiotów ścisłych: matematyki, chemii i fizyki. Pomagamy zrozumieć materiał, przygotowujemy do sprawdzianów, matury oraz pomagamy nadrobić zaległości. 

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Prowadzimy działania edukacyjne skierowane głównie do dzieci i młodzieży. Uczymy zarówno programowania, obsługi komputera, matematyki czy fotografii, jak również organizujemy zajęcia rozwojowe dla najmłodszych. Naszym celem jest zaszczepianie pasji, która może zaowocować w dorosłym życiu. Udzielamy również korepetycji z matematyki, fizyki i chemii.

Zapisy pod numerem  503 172 876 lub edu@5×7.eu