kontakt telefoniczny503 172 876 kontakt emailinfo@5x7.eu
Fotograf Świecie, w Świeciu, Chełmno, Bydgoszcz, Grudziądz

Fotograf

sesje fotograficzne, fotografia produktowa

Fotograf

sesje fotograficzne, fotografia produktowa

sesje fotograficzne, fotografia produktowa

OFERTA USŁUG FOTOGRAFICZNYCH

Wykonujemy zdjęcia w ramach sesji fotograficznych – portetowych, rodzinnych, fotografii ciążowej i dziecięcej (noworodkowej). Oferujemy również usługi z zakresu fotografii reklamowowej i produktowej oraz reportaże z wydarzeń firmowych. Oprócz fotografii cyfrowej oferujemy również usługi w zakresie fotografii analogowej. Prowadzimy także działalność edukacyjną organizując warsztaty fotograficzne.
5x7 studio Swiecie  sesje dzieciece zdjecia dzieci

Sesje dziecięce

Zapraszamy na sesję fotografii dziecięcej w kameralnej atmosferze. Przed spotkaniem rozmawiamy o oczekiwaniach rodziców, staramy się dobrać scenariusz i ujęcia do potrzeb małych klientów.

Sesję dziecięcą realizujemy zarówno indywidualnie, jak i z rodzeństwem. Przed sesją omawiamy plan działania: jak się przygotować, co ze sobą przynieść itp. 

Podczas sesji wykonujemy kilkadziesiąt fotografii, z których następnie selekcjonujemy około 20 najlepszych i przedstawiamy do wyboru do ostatecznej obróbki.

Cena podstawowa sesji dziecięcej to 300zł brutto  – w cenie można wybrać do 10 zdjęć, które zostaną nagrane w maksymalnej rozdzielczości na płytę CD/DVD.

 

Sesje ciążowe

Zapraszamy na sesję fotografii ciążowej w kameralnej atmosferze. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, dlatego też sesje fotograficzne rozpoczynamy herbatą i rozmową. Staramy się spełnić oczekiwania i zrealizować pomysły osób, które nam zaufały, a także przedstawiamy im naszą wizję.

Sesję ciążową realizujemy zarówno indywidualnie dla przyszłej mamy, jak i razem z tatą i rodzeństwem. Przed sesją omawiamy plan działania: jak się przygotować, co ze sobą przynieść itp. 

Podczas sesji ciążowej wykonujemy kilkadziesiąt fotografii, z których następnie selekcjonujemy około 20 najlepszych i przedstawiamy do wyboru do ostatecznej obróbki.

Cena podstawowa sesji ciążowej to 250zł brutto  – w cenie można wybrać do 10 zdjęć, które zostaną nagrane w maksymalnej rozdzielczości na płytę CD/DVD.

 

sesje fotograficzne ciążowe w ciąży Świecie

Warsztaty fotograficzne

Organizujemy jednorazowe i cykliczne warsztaty fotograficzne, również we   współpracy z ośrodkami kultury, szkołami oraz galeriami.   Zapraszamy też na indywidualne lekcje fotografii.

 

Fotografia Reklamowa

Fotografia reklamowa to nie tylko zdjęcia produktowe na jednolitym tle czy klasyczne zdjęcia przedmiotów,  ale również zdjęcia aranżowane, z użyciem dodatkowych elementów scenerii, jak tkaniny, przedmioty nawiązujące do przedstawianego produktu.

Zdjęcia produktowe wykonujemy na jednolitym tle (białym lub czarnym) z odbiciem lustrzanym lub bez. Ceny w zależności od ilości i rodzaju przedmiotu wahają się od 5 do 20 zł za sztukę.

Fotografia aranżowana w dużej mierze zależy od Państwa, z tego powodu obowiązuje tu wycena indywidualna, jeżeli projekt będzie wymagał zakupu dodatkowych elementów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

fotografia produktowa reklamowa zdjęcia Świecie

#fotografia