kontakt telefoniczny503 172 876 kontakt emailinfo@5x7.eu
Kurs fotografii cyfrowej dla początkujących Świecie, w Świeciu, Chełmno, Bydgoszcz, Grudziądz

Kurs fotografii cyfrowej dla początkujących

Kurs fotografii cyfrowej dla początkujących

Organizujemy kursy i warsztaty z podstaw fotografii cyfrowej dla dorosłych. Są one skierowane głównie do osób które posiadają już aparat, ale nie potrafią w pełni wykorzystać jego możliwości, jak również dla tych, którzy dopiero mają zamiar zacząć swoją przygodę z fotografią.

Pomagamy zapoznać się z trybami pracy aparatu, tłumaczymy jakie ma ustawienia i jak posługiwać się nimi, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Omawiamy zasady kompozycji, pracę z oświetleniem, pracę z fotografią portretową. Tłumaczymy czym jest ISO, przysłona, czas otwarcia migawki, głębia ostrości i jak wpływają na zdjęcie. Przedstawiamy typy obiektywów oraz ich zastosowanie jak również formaty plików zapisywanych zdjęć.

Jeżeli posiadasz cyfrowy aparat, ale potrafisz korzystać tylko z trybu automatycznego ten kurs z pewnością jest dla Ciebie.

Podstawowe warsztaty trwają zazwyczaj dwie godziny i obejmują również ćwiczenia z oświetleniem studyjnym.  Warsztaty organizujemy w grupach 6-10 osobowych, koszt to 50 PLN na osobę (dwie godziny) – w przypadku warsztatów na terenie Świecia. Termin ustalamy po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych. Po odbyciu podstawowego kursu oferujemy możliwość utrwalenia wiedzy w postaci kolejnych warsztatów w plenerze. Chcesz się zapisać? skontaktuj się z nami.

Program warsztatów

  • podstawy fotografii
  • budowa i funkcje aparatu
  • podstawy kompozycji
  • tworzenie portretów
  • ćwiczenia z oświetleniem studyjnym


Polecamy również


#warsztaty fotografia cyfrowa#warsztaty fotograficzne#warsztaty fotograficzne dla początkujących